Moments Kart

MOMENTS CARD indirim avantajlarını keşfetmeye ne dersiniz ?

Boğaz'ın yamaçlarında yükselerek bir yandan yüzyıllara yayılan bir tarihi izlerken diğer yandan da modern İstanbul silüetindeki yerini alan Fairmont Quasar İstanbul, Fairmont tarzını ve ayrıcalıklarını MOMENTS CARD sahiplerine sunuyor . . .

Willow Stream Spa

Rahatlamanız, duyularınızın uyanması ve aynı zamanda sosyalleşmeniz için ideal bir adres. Sizi hızla akan dünyadan kaçmak ve yenilenip enerji dolmuş bir şekilde günlük yaşama dönmek için, Willow Stream Spa’nın sakin dünyasına davet ediyoruz. Willow Stream yerel geleneklerden ve şifalı bitkilerden ilham alarak oluşturduğu bakımlarla dikkat çekerken Romalılara kadar uzanan dünyaca ünlü Türk Hamamı geleneğini otantik hamam bakımlarıyla günümüze taşıyor. Yoga odası, son teknoloji aletlerin yer aldığı fitness merkezi, bahar ve yaz aylarında açılabilen cam bölmeli havuz gibi çeşitli hizmetler sunan spa’da, stres karşıtı, kırışıklık giderici, cildi beslemeye yönelik cilt bakımı ve masaj uygulamaları da sunuluyor.

Aila Restoran

Anadolu’nun dört bir yanından lezzetlerin mevsimine uygun olarak sunulduğu Aila . . .

Türk mutfağının lezzet mirasının kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiği Aila, Türk mutfağının dört bir yanından çeşitli lezzetleri, yöresel malzemeler ve yenilikçi bir yorumla hazırlayıp sunarken, Mısır Çarşısı’nın rengarenk baharatlarının bulunduğu Baharat Kütüphanesi, özel meze barı ve ocakbaşı ile misafirlerini müzik ve lezzet dolu akşamlara davet ediyor.

 

Fairmont Quasar İstanbul otelin tüm restoranlarında kahvaltı, brunch, öğle ve akşam yemekleri için aşağıdaki indirimlerden faydalanacaktır:

 

Moments Gold

SİZE ÖZEL SERTİFİKALARIMIZ : 

Limitsiz Haklar

  • Kart sahibi + 9 misafir toplam fatura üzerinden %15 İNDİRİM.
  • Spa: Giriş ücretleri ve alınan terapilerden 20% İNDİRİM.
  • Oda: Günün en iyi fiyatı üzerinden 15% İNDİRİM.

 

Sertifikalar

  • 1 adet  2 kişilik restoranlarda toplam hesap uzerinden 50% indirim hakkı (alkollu içecekler haric)
  • 1 adet 2 kişilik masaj terapilerinden 50% indirim 
  • 2 Adet iki kişilik ucretsiz Kahvaltı kuponu
  • 1 adet iki kişilik ucretsiz Akşam yemeği kuponu(içecekler hariç)
  • 1 adet 300 EURO fiyattan Gold oda Konaklama kuponu
  • 1 gece 2 kişi Fairmont Gold oda ucretsiz konaklama 

 

Tüm indirimleri 12 ay içinde resmi ve dini bayramlar haric  kullanabilirsiniz ...

Bize Ulaşın